Dveře , okna , vrata

Dveře , okna , vrata

Naše firma Hilbert Interiéry s.r.o.  nabízí komplexní služby v oblasti výplní stavebních otvorů a služby s tímto spojené. Jsme autorizovaní prodejci renomovaných firem, které se vyznačují spolehlivostí, vysokou kvalitou svých výrobků a držící se nejmodernějších trendů a technologií v oboru. Jako regionální zástupci zajišťujeme našim dodavatelům kompletní péči o zákazníky (poradenství, zaměření, montáž, servis). Námi dodávaná okna a dveře, ať už se jedná o dřevěná, dřevohliníková, plastová či interiérové dveře, jsou ryze ČESKÉHO PŮVODU.

Okna, vstupní a balkonové dveře, posuvné dveře a bezbariérové systémy HS portál montujeme do novostaveb, výměnu stávajících oken a dveří za nová provádíme kompletně včetně zednického začištění.
Naši kvalifikovaní montážní pracovníci mají také dlouholeté zkušenosti a certifikáty pro montáže 3-stupňových systémů – tzv. “systém 3D” – ošetření připojovací spáry oken a dveří pomocí napojení parotěsných a difuzních pásek na ostění. Tento systém výrazně zkvalitňuje montáž, chrání montážní pěnu, zamezuje vzniku tepelných mostů tzn. úsporu energie a je nutný pro splnění normy ČSN EN 730540-02.

Naší další činností je montáž interiérových dveří, zárubní a dveřního kování, ke které také nabízíme poradenský servis, potřebný k dokonalému slazení celkového interiéru jednotlivých domácností a staveb.

Okna, dveře, vrata od Hilbert Interiéry s garancí kvality a vysoce odbornou montáží

Proč vybrat Hilbert interiéry:

Naše firma také zajišťuje dodávku a montáž dalších truhlářských stavebních konstrukcí a okenních doplňků.

 

Ke každé uzavřené zakázce na dodávku a montáž fasádních oken Vám zpracujeme ZDARMA 3D NÁVRH INTERIÉRU včetně ELEKTRO ROZVODŮ!!!

Naše nabídka dveří, oken, vrat a bran

 

 

 

EURO OKNA , Dřevohliníková okna, dveře

Naše firma je certifikovaným prodejcem a montážní firmou firmy TP EUROOKNA s.r.o.

Přednosti námi dodávaných dřevěných oken, dřevohliníkových oken a dveří:

Dodáme a odborně namontujeme dřevěná euro okna  - dřevohliníková okna - vchodové dveře

EURO OKNA

Přednosti námi dodávaných dřevěných oken GOLD 78 THERMO a GOLD 92 THERMO PLUS

Další podrobnější informace specifikace a parametry najdete na  stránkách výrobce:
http://www.tpeurookna.cz/rs/eurookna/

 

Dřevohliníková okna

 Dřevohliníková okna jsou spojením nadčasového klasického designu přírodních dřevěných oken s čistým moderním vzhledem oken hliníkových. Jedná se o vysoce kvalitní dřevěná eurookna, která jsou z vnější strany kryta hliníkovým opláštěním. Spojení dřeva a hliníku zajišťuje nejen dokonalý vzhled, ale také tvarovou stálost, vynikající tepelnou izolaci a díky ochraně proti povětrnostním vlivům téměř neomezenou životnost bez nutnosti renovace. Dřevohliníková okna jsou odpovědí na stále se zvyšující nároky na technickou i estetickou dokonalost oken a zároveň maximální úsporu energie.

Další podrobnější informace specifikace a parametry najdete na  stránkách výrobce:
http://www.tpeurookna.cz/rs/drevohlinikova-okna/

 

Vchodové dveře

Vchodové dveře z profilů IV78 a IV92 se vyznačují řadou výhod:


Vchodové dveře  vyrábíme na zakázku.  Je tedy možné vytvořit jakékoliv členění skel či kazet dle přání a fantazie zákazníka. Pro inspiraci uvádíme některé vzory vchodových dveří, vyráběných v naší firmě. Můžete si zvolit jiný typ příček, jejich počet a rozmístění, typ plné výplně (profilovaná, hladká) a typ zasklení (čiré nebo dekorační sklo, bezpečnostní sklo, atd.), typ kování, barvu nátěru a další členění dveří. Můžeme také zhotovit zcela jiné vchodové dveře podle Vašeho zadání - podle dodané fotografie, nákresu apod. Všechny Vaše požadavky prosím, konzultujte s námi.

Další podrobnější informace specifikace a parametry najdete na  stránkách výrobce:
http://www.tpeurookna.cz/rs/vchodove-dvere/

Nejvyšší kvalita s 10 letou garancí

 

Plastová okna

Okna jsou vyrobena ze sedmikomorových plastových profilů KVINTERM 2+. Profily jsou vyráběny vytlačováním z modifikovaného houževnatého PVC stabilizovaného vůči UV záření a povětrnostním vlivům a splňují požadavky profilové třídy A. Podle statických požadavků a předpokládané větrné zátěže jsou plastové profily uvnitř vyztuženy ocelovými pozinkovanými profily.

Plastová oknaVýhody:

Další podrobnější informace specifikace a parametry najdete na  stránkách výrobce:
http://www.termolux.cz/okna-a-dvere/zakladni_informace.php

 

Plastové vchodové dveře

Plastové vchodové dveře jsou určeny pro použití do obytných i průmyslových budov. Vchodové dveře buď s průhlednou, průsvitnou nebo neprůsvitnou výplní uzavírají průchodní otvory ve vnějších (případně i vnitřních) stěnách.

vstupní dveřeVchodové dveře plní funkce:

Zároveň vchodové dveře plní funkci estetickou a jsou vizitkou Vašeho bydlení.
Pamatujte, že první dojem se utváří během několika prvních minut. Díky dveřím z profilového systému od firmy TERMOLUX získáte kvalitní, robustně vypadající vchodové dveře se širokou škálou výplní.

Další podrobnější informace specifikace a parametry najdete na  stránkách výrobce:
http://www.termolux.cz/okna-a-dvere/vstupni-dvere.php

 

 

 

Interiérové dveře a zárubně

Dveře a zárubně tvoří dohromady velice důležitý designový prvek jakéhokoliv interiéru a rozhodování o tom, jakou z variant zvolit, bývá mnohdy velice těžké. V Hilbert interiéry se specializujeme na tvorbu interiéru a bytový design, proto dokážeme zvolit i pro Vás   ty správné dveře a zárubně, které budou plně v souladu s Vašimi  přáními a potřebami a stanou se příjemnou součástí Vašeho domova, který bude jedinečný.

Proč dveře od SOLODOOR a.s.:

 

 

Sestavte si dveře přesně dle Vašich přání. Přímo na webu výrobce

Nebo nás kontaktujte a my Vám rádi navrhneme to nejlepší možné řešení právě pro Vás

 

Celoskleněné dveře STYLUS

Širokou nabdku celoskleněných dveří, jejich design i spoustu dlaších vzorů si můžete prohlédnout přímo na webu výrobce

Kontaktujte nás a my Vám rádi s Vámi probereme možnosti a navrhneme to nejlepší možné řešení právě pro Vás.

 

Vrata, brány, pohony

Garážová vrata výklopná

Vrata Berry

Vrata Berry Original pro samostatné garáže i pro dvougaráže.

Garážové vedlejší dveře

Vzhledově stejné jako vrata modelové řady Berry.
Vedlejší dveře jsou velmi praktické, pokud si např. jen chcete ze své garáže vzít zahradnické nářadí nebo jízdní kola, aniž byste zároveň chtěli otvírat celá vrata.

Kvalita a bezpečnost, vnější vzhled a komfort. Vyzrálá technika díky 50 letému Know-how při konstrukci vrat a pohonů. Velká rozmanitost motivů vrat, vhodných pro jakoukoli architekturu. Toto Vám umožní pouze originál - tedy originální vrata Berry od společnosti Hörmann.

Vrata a domovní dveře v dokonalé harmonii  od společnosti Hörmann.

BERRY  jsou cenově nejvýhodnější ocelová nebo dřevěná vrata. Výklopná vrata se dodávají standardně nezateplná. Jsou určena pro samostatné garáže a to do šířky 3000 mm pro dvougaráže až do šířky 5000 mm.
Všechna vrata jsou standardně vybavena vratovým madlem vč. zámku a jsou ve standardu dodávaná v bíle barvě dle RAL 9016 nebo v terakotově hnědé dle RAL 8028.
Vrata Berry je také možno sladit do jakéhokoliv barevného tónu dle RAL vzorkovnice a lze je vybavit elektropohonem na dálkové ovládání.

Garážová vrata sekční

Ocelová vrata jedno a dvoustěnná

Přizpůsobte vzhled garážových vrat optimálně architektuře Vašeho domu. U společnosti Hörmann Vám je k dispozici velký výběr z atraktivních motivů drážek a kazet. Vždy v provedení malém (S), středním (M) a velkém (L).

Pokud se rozhodnete pro garážová sekční vrata Hörmann, rozhodnete se tím pro Know-how velké mezinárodní značky prověřené desetiletími. Sekční vrata Hörmann jsou vyrobené z materiálů nejlepší kvality, jsou znamenitě zpracované a poskytují maximální komfort při jejich obsluze a spolehlivost všech funkcí. To vše zpečetíme naším dobrým jménem.

Elegantní automatická sekční vrata Hörmann se otvírají kolmo směrem nahoru. Tím získáte ve své garáži i před ní více místa a průjezd je zcela volný. Sekční vrata se hodí vždy - je jedno, zda je otvor pro Vaši garáž pravoúhlý nebo zkosený, zda má segmentový oblouk nebo půlkruhový. Proto se tato vrata tak ideálně hodí k dodatečné modernizaci.

Automatická vrata Hörmann ovládáte tak pohodlně jako Váš televizor. Jediné stisknutí tlačítka a již vjíždíte do Vaší garáže, chráněni za každého počasí. Pro snadné a lehké ovládání jsou každé vrata vybaveny tažnými nebo torzními pružinami s bezpečnostní pojistkou proti pádu vrat v případě prasknutí pružiny. Sekční vrata mohou být ovládána manuálně pomocí vratového madla nebo automaticky pomocí elektropohonu na dálkové ovládání.

Barevné provedení vrat je standardně v bílé barvě dle RAL 9016 a samozřejmě je možné vrata sladit do jakéhokoliv barevného odstínu dle RAL vzorkovnice. Sekční vrata Hörmann mohou být také sladěny do dvou odstínu fólie a to zlatý dub nebo mahagon. Vrata jsou dodávány v imitaci dřeva - povrch woodgrain nebo v hladkém povrchu - povrch silkgrain.

Sekční vrata Hörmann - Komfort, který nadchne, bezpečnost, která přesvědčí.

 

Pohony

Privátní stropní pohony se vyznačují velkou kvalitou a bezpečností.

Jsou-li vrata zavřená, jsou zároveň automaticky zajištěna a tím učinně chráněna proti vypáčení. Tato jedinečná zajišťovací automatika působí mechanicky a funguje tedy i při výpadku proudu. Označení pohonů je ProMatic a SupraMatic.

ProMatic

Hodnotný vstup do špičkové kvality Hörmann, rychlost otevírání: maximálně 14 cm/s. ProMatic se používá do plochy vrat 7 m2, v případě větších rozměrů je k dispozici ProMatic P, který je určen pro vrata do šířky až 5000 mm.
Hörmann také nabízí řešení pro garáže bez elektrické přípojky a to ProMatic Akku, který se používá do šířky vrat 3000 mm.

SupraMatic

Super-rychlý pohon s množstvím přídavných funkcí. Rychlost otevírání: maximálně 22 cm/s.
Samostatně zapínatelné halogenové osvětlení, přídávná otevírací výška vrat pro větrání garáže. Tento pohon se používá pro vrata do šířky 5500 mm.

K těmto pohonům nabízí společnost Hörmann širokou škálu doplňků jako např. klíčové spínače, elektronický zámek, rádiové kódovací spínače s osvětlenými tlačítky a není výjímkou i prstový skener.

Výhody pohonů: Rádiová frekvence 868,3 MHz se stabilním dosahem

 

Brány křídlové

Mohou být jedno či dvoukřídlové a slouží k uzavření objektu jak v privátním tak i v průmyslovém sektoru. Brány jsou vybaveny křídlovými pohony RotaMatic na dálkové ovládání a mohou být rozšířeny o další škálu ovládání.

Brány posuvné

Posuvné brány jsou ideálním řešením do vjezdu Vašeho domu nebo do areálu Vaší firmy. Brána může jezdit po vodící kolejničce, ale tzn., že při vjezdu do prostoru musíte přejíždět tento profil a v zimě se musí kolejnička čistit. Postupem času tyto brány nahrazujou brány samonosné nesené, kde v prostoru není žádný profil. Brány jsou vybaveny pohony LineaMatic.