Nábytek pro školy

Nábytek pro školy

Hilbert interiéry s.r.o. se mimo obvyklý výrobní program také specializuje na výrobu školního nábytku pro základní, střední i speciální školy.

Specializovaný výrobní sortiment nábytku pro školy:

Hilbert interiéry s.r.o. je specializovaný dodavatel a výrobce nábytku pro školy.

Školní nábytek a vybavení učeben

Naší specializací je originální školní nábytek jako školní lavice, školní židle, stavitelné sestavy, tabule apod.

Vyrábíme nejen kvalitní a moderní školní nábytek - žákovské školní židle a lavice, ale i ostatní vybavení jako učitelské katedry, školní tabule, výškově stavitelné a pevné sestavy.
Naše nabídka zahrnuje i výrobu a vybavení školního nábytku pro učebny fyziky, chemie, přírodopisu. Dále školní nábytek pro počítačové a jazykové učebny.

Vzhledem k faktu, že žáci a studenti tráví velké množství času sezením ve třídách při vyučování a školní nábytek se tak stává jedním z nejvýznamnějších aspektů působících na pohybový aparát dětí klademe důraz na to, aby výška školních lavic a židlí odpovídala výšce žáků. Proto nabízíme pevné lavice a židle ve všech výškových stupních nebo výškově stavitelné varianty. Jednotlivé výšky školních lavic a židlí pochopitelně odpovídají předepsaným normám pro výrobu školního nábytku.  Celý sortiment nábytku pro školy je charakterizován tedy nejen vynikající ergonomií zajišťující zdravé sezení, ale i působivým designem, který je pro Hilbert interiéry s.r.o. charakteristický.

Dokážeme vybavit školním nábytkem i ostatní školní prostory, třeba školní jídelny, družiny, posluchárny, školní šatny a chodby.
Díky naši dlouholeté a úspěšné výrobě kancelářského nábytku zařizujeme i ředitelny a školní učitelské kabinety.

Nábytek pro mateřské školky

Kromě školního nábytku zaměřujeme naši výrobu na dětský nábytek pro mateřské školky.
Dětský nábytek pro mateřské školy je u nás zastoupen ucelenou řadou obsahující dětské židličky, dětské stolky, skříňky, postýlky, dětské hrací koutky a sedačky.

 

Fotogalerie nábytek pro školy ►